Ничего не куплено!

Пелюшки гігієнічні Seni Soft Basic 90*60 см, 30 шт

Використання гігієнічних пелюшок Seni Soft Basic абсолютно необхідне для маленьких дітей та пацієнтів, які страждають від нетримання. Виріб відмінно поглинає вологу та комфортний у застосуванні. Для створення продукту використали натуральні компоненти, які не викликають алергічних реакцій і почервоніння.

Производитель: Польша

Цена: 301 грн.

Доставка и оплата
Все товары Польша
Переваги продукту

Поглинаючим шаром таких пелюшок є розпушена целюлозна пульпа. Верхній шар виконано з м'якого нетканого матеріалу. Саме завдяки таким особливостям досягається комфорт у використанні засобу. Нижній шар — з водонепроникної та нековзкої плівки. Виріб надійно фіксується на поверхні й захищає ліжко від протікання рідини. Пелюшка придатна для застосування як дорослими, так і дітьми.

Що врахувати при використанні?

Необхідно розуміти, що такі пелюшки не зможуть захистити від пропускання великої кількості вологи. Якщо проблема пов'язана з точковим нетриманням, то продукт відмінно впорається з нею. Його можна розміщати на сповивальних столиках, на ліжку дорослого чи дитини. Також виріб підходить для використання в лікарнях і для підкладання на крісло-каталку.

Склад товару Пелюшки гігієнічні Seni Soft Basic 90*60 см, 30 шт
Целюлоза, нетканий матеріал, , ізоляційна плівка.

Як використовувати Пелюшки гігієнічні Seni Soft Basic 90*60 см, 30 шт
Згідно інструкції
 

Написать отзыв

Ваше имя:
Ваш отзыв:
Введите код, указанный на картинке:

Лидеры продаж

Новые поступления