Ничего не куплено!

Крем для сосків Medela Purelan Lanolin Cream, 7 г

Опис товару Крем для сосків Medela Purelan Lanolin Cream, 7 г Шкіра сосків потребує особливої уваги й ретельного догляду в період годування. У разі виникнення сухості, тріщин або за високої чутливості й хворобливості стане в пригоді крем для сосків Purelan. Цей універсальний і ефективний засіб швейцарської компанії Medela, яка спеціалізується на продукції для грудного вигодовування, забезпечить швидке загоєння проблемної зони.

Производитель: Швейцарія

Цена: 255 грн.

Доставка и оплата
Все товары Швейцарія
Як діє?

Крем складається з добре очищеного, на 100 % натурального ланоліну, має приємну й ніжну консистенцію, не спричиняє алергії. Він нешкідливий для матері й дитини, тому його можна не змивати із сосків перед годуванням і використовувати так часто, як це потрібно. Продукт не містить парабенів, домішок, консервантів і ароматизаторів.

Крем нормалізує і підтримує гідроліпідний баланс шкіри та підсилює її захисну функцію. Його можна використовувати як профілактичний зволожувальний засіб, щоб запобігти пошкодженню шкіри й пом’якшити її.

Поради для мам

Маючи прекрасні загоювальні властивості, крем стане універсальним помічником для всієї родини. Його можна використовувати проти попрілостей у дитини, зняття будь-яких видів подразнення, зокрема й на обличчі, застосовувати в разі опіків і обвітрення, а також у разі сухості в носі та для потрісканих губ.

Склад товару Крем для сосків Medela Purelan Lanolin Cream, 7 г
100% ланолін високого очищення.

Як використовувати Крем для сосків Medela Purelan Lanolin Cream, 7 г
При наявності підвищеної чутливості, почервоніння сосків, змастіть дуже тонким шаром (0,5 мм) почервонілу частина соска.

На хворобливі і запалені, але які мають тріщин соски необхідно нанести крем тонким шаром (1мм).

При наявності тріщин, ерозій, кровоточивості сосків без ознак інфікування, необхідно нанести на пошкоджену ділянку соска шар крему товщиною 2 мм, використовуючи достатній тиск, щоб забезпечити необхідний контакт крему з шкірою.
 

Написать отзыв

Ваше имя:
Ваш отзыв:
Введите код, указанный на картинке:

Лидеры продаж

Новые поступления