Ничего не куплено!

Про нас


Я ТОДІ ПРАЦЮВАЛА В РЕКЛАМНОМУ АГЕНТСТВІ. Це було більше 11 років назад.Дві співробітниці одна за одною йшли в декрет. Їх обох звали Любами. Я спостерігала за їхніми вагітностями і задавала собі питання – ну чому вагітні не можуть одягатись красиво та ефектно?

В ті часи в нашому місті було не так багато магазинів для вагітних, а в існуючих ціни були просто величезними. Ну і, звісно, був базар з джинсовими комбінезонами.

Пам’ятаю, як одна Люба купила блакитну курточку на базарі…. 50 розміру замість 46. Животик якраз помістився, але ж плечі були великими та й фасон якийсь не модний.

А інша Люба, дуже ефектна білявка, ходила в джинсах для вагітних, які їй віддала подруга. І ті джинси були … якісь заношені та немов з минулого століття.

І я думала. Ну якщо зараз такі модні брюки галіфе, чому не можна шити такі самі брюки, але з вставочкою для вагітних і продавати їх по адекватній ціні?
Вагітність – це такий прекрасний період, коли жінка має розквітати. А квітнути в негарних речах якось важкувато….

Тоді й промелькнула вперше ідея відкрити магазин для вагітних.

Якось я пішла на лікарняний. Лікувала застуду, впустила в чашку з чаєм та медом свій телефон.
І від нудьги вирішила себе розрадити, просто пошукати виробників одягу для вагітних. І знайшла таких, як я собі уявляла. З брюками галіфе, сучасними фасонами та приємними цінами.

Вже через пів року я відкрила інтернет-магазин «Я Вагітна»!

Коли звільнялася з рекламного агентства, наступній вагітній співробітниці Аліні я продала стильний трикотажний комбінезон для вагітних з фасоном галіфе. Вона стала моєю першою клієнткою. В неї часто запитували, де ти купила такий комбєз, невже для вагітних такі красиві бувають?

Вже 10 років я допомагаю вагітним та їх малюкам ставати ще прекраснішими. Робота в КАЙФ, що тут ще сказати?

PS: Доречі, постачальники моїх перших брюк та комбінезонів з фасоном галіфе через деякий час зупинили виробництво. Та і в мене іноді були не прості часи, але це вже інші історії, якось розкажу!

ЧИ МОЖУТЬ ПАРНЕРИ ДРАТУВАТИ ОДИН ОДНОГО?Які ж ми різні..

Лєна емоційна, імпульсивна та вразлива А я спокійна, врівноважена та занадто серйозна.

Лєна в макетах любить пастельні спокійні тони, а я люблю яскраві та контрастні.

Лєна терпіти не може понеділок, бо пів дня лише приходить до тями після вихідних. А я в понеділок зранку як заряджена батарейка, що готова в бій.

Лєна на наших нарадах любить говорити довго та багато, а я перебиваю її і кажу «давай по суті».

Лєна на нашому сайті весь час хоче щось змінити, а я довго думаю чи потрібні зміни та як краще це зробити.

В складних ситуаціях Лєна одразу шукає валер’янку чи коньяк. А я як робот шукаю вихід, а коли все владнається починаю переживати.

Лєна працює розслаблено та виважено, а я – швидко та натхненно.

Коли почали разом працювати, виявилось, що якраз наші протилежності і дають результат «БОМБА-РАКЕТА»!

Наші наради завжди закінчуються грандіозними ідеями, макети створюються в ідеальних тонах, понеділки не занадто розслаблені та важкі, проблеми вирішуються без паніки, але з душею, сайт та акаунти кожного дня гарнішають, задоволених клієнтів більшає, а ми вчимось одна у одної бути ТРІШКИ ІНАКШОЮ!

PS: Лєна, я дуже рада, що ти прийшла до мене в команду!